Neden Hamile Yastığına İhtiyacım Var?

Hamilelik Sürecinde Artan Sırt ve Bel Ağrıları

Hamileliğin ilerleyen süreçlerinde artan vücut ağırlığı ile birlikte postürünüzde ister istemez bozulmalar olur. Vücut kendini öne doğru salma eğilimindedir. Bu da bel ve sırt ağrılarına sebep olabilir. Hamile yastığımız sizi gece boyunca destekleyerek, uyandığınızda bu ağrıların hafiflemiş bir şekilde hissedilmesine yardımcı olur.

Dolaşımı İyileştirir

Bacak arasına yerleştirilen hamile yastığı, bacakları ve kalçayı destekleyerek dolaşımı artırır. Bu, bacaklardaki şişlikleri azaltabilir ve genel dolaşım sağlığını iyileştirebilir.

Doğru Uyku Pozisyonunu Teşvik Eder

Yan yatma pozisyonu, hamilelik sırasında önerilen en rahat ve güvenli uyku pozisyonudur. Hamile yastığı, yan yatma pozisyonunu destekler ve böylece bebeğiniz için daha iyi bir uyku pozisyonu sağlar.

Stres ve Anksiyeteyi Azaltır

Rahat bir uyku, stres seviyelerini düşürerek genel sağlığı olumlu yönde etkiler. Hamilelik döneminde stres ve anksiyeteyle başa çıkmak için kaliteli bir uyku önemlidir. Hamile yastığı, rahat bir uyku sağlayarak bu konuda yardımcı olabilir.

Anne-Bebek Bağını Güçlendirir

Hamile yastığı, annenin rahatlığını sağlayarak bebeğin hareketlerinden daha fazla keyif almasını sağlar. Rahat ve huzurlu bir anne, bebeğiyle daha güçlü bir bağ kurabilir.

 • ⭐⭐⭐⭐⭐- Furkan D.

  Eşim için sipariş ettim, fiyat muadillerine göre pahalı olduğu için tereddüt ettim fakat ürünü kullanınca çok memnun kaldık ve gerçekten fiyatına değer. Benim de bel ağrılarıma iyi geldi, yalnızca hamileler değil bel ağrısı yaşayan kişiler de kullanabilir.

 • ⭐⭐⭐⭐⭐- Şerife Y.

  Ürünün paketlemesi harika. İçine koydukları hediye tokaya ve nota bayıldım. Kumaşın pürüzsüz bir dokusu var çok rahat ettim ağrılarıma iyi geldi Alırken yorum olmamasından dolayı çok bu uuu tereddüt etmiştim ama iyiki almışım baya memnun kaldım.

 • ⭐⭐⭐⭐⭐- Mukadder D.

  hayatımda yaptığım en mantıklı alışveriş. gayet korumalı göndermişler vakumlu kilitli poşet ile. Şahane. Sırt ağrısı omuz ağrısı bel ağrısı olan herkes kullansın. Ben hamile değilim genellikle sırt ve omuz ağrısı çektiğim ve birden fazla yastıklı yattığım için aldım. Bu kadar başarılı olamaz abi.

 • ⭐⭐⭐⭐⭐- Tansu A.

  Yorum yapmak için bir süre kullanmayı bekledim. Ürünün kumaşı kaliteli, elyafı iyi doldurulmuş, şekil bozukluğu yaşanmıyor. Rahatlığına zaten diyecek yok, hamilelikteki bel ve kalça ağrılarıma iyi geliyor, rahat uyutuyor. Bu arada yastığı alacak hanımlar eşlerinize dikkat edin, yastığın rahatlığını görünce sizinle kavga edebilirler :)

 • ⭐⭐⭐⭐⭐- Emine Y.

  cok güzel vakumlu poşetinde ve kutuda gönderilmiş. en onem verdigim sey ilk etaptaki kokusu idi. mis gibiydi. emeklerinize sağlık teşekkür ederim. kumaşı cok guzel.

 • ⭐⭐⭐⭐⭐- Beren Ç.

  güvenilir bir satıcı. Emeğinin hakkını sonuna kadar hakeden bir firma. İçinin boncuk elyaf olup olmadığını sorduğumda boncuk elyaf olduğunu belirtmişlerdi. Geldiğinde yanıltmadı. Kumaşı, uzunluğu, dolgusu çok güzel:)) Alacak olanlar tereddüt etmesinler:)) bol kazançlar

1 von 6

Traumkissen

Das Fuchs-Kissen von Kinderhug unterstützt mit seiner weichen Fleece-Textur die Fantasie der Kinder. Dieses Kissen, das beim Schlafen und Spielen ein warmer Freund ist, belebt Räume mit seinem farbenfrohen Fuchsdesign.

Kaufen

Viel Glücklichkeit!

Ein besonderes Geschenk von Kinderhug für Elefantenliebhaber: das Elefantenkissen aus weichem Fleecestoff. Dieses niedliche Kissen ist für Kinder sowohl ein Spielgefährte als auch ein entspannender Schlafgefährte.

Kaufen

Warum sollte ich mich für Kinderhug entscheiden?

Bedingungslose Rückgabegarantie innerhalb von 7 Tagen

Sie können Kinderhug-Produkte mit Vertrauen kaufen. Sollte es Ihnen nicht gefallen, haben Sie das Recht, es innerhalb von 7 Tagen bedingungslos zurückzugeben.

Produkte erster Qualität

Unsere Produkte werden nach höchsten Qualitätsstandards hergestellt und sind für eine langlebige Nutzung konzipiert. Es verursacht kein Schwitzen und ist hypoallergen.

Multifunktionaler Einsatz

Unsere Produkte sind so konzipiert, dass sie sowohl Müttern als auch Babys verschiedene Zwecke erfüllen.

 • Sie können Ihr Schwangerschaftskissen nach der Geburt bedenkenlos als Stillkissen verwenden.
 • Sie können Ihr Schwangerschaftskissen auch als sicheren Spielkreis verwenden, nachdem Ihr Baby 6 Monate alt ist.

Vorteil inländischer Produktion

Kontinuierlicher Kundensupport

Auch nach dem Kaufprozess bieten wir unseren Kunden kontinuierliche Support- und Beratungsleistungen. Bei Fragen, Anregungen oder Problemen können Sie uns jederzeit über unsere Kommunikationskanäle erreichen.