Neden Hamile Yastığına İhtiyacım Var?

Hamilelik Sürecinde Artan Sırt ve Bel Ağrıları

Hamileliğin ilerleyen süreçlerinde artan vücut ağırlığı ile birlikte postürünüzde ister istemez bozulmalar olur. Vücut kendini öne doğru salma eğilimindedir. Bu da bel ve sırt ağrılarına sebep olabilir. Hamile yastığımız sizi gece boyunca destekleyerek, uyandığınızda bu ağrıların hafiflemiş bir şekilde hissedilmesine yardımcı olur.

Dolaşımı İyileştirir

Bacak arasına yerleştirilen hamile yastığı, bacakları ve kalçayı destekleyerek dolaşımı artırır. Bu, bacaklardaki şişlikleri azaltabilir ve genel dolaşım sağlığını iyileştirebilir.

Doğru Uyku Pozisyonunu Teşvik Eder

Yan yatma pozisyonu, hamilelik sırasında önerilen en rahat ve güvenli uyku pozisyonudur. Hamile yastığı, yan yatma pozisyonunu destekler ve böylece bebeğiniz için daha iyi bir uyku pozisyonu sağlar.

Stres ve Anksiyeteyi Azaltır

Rahat bir uyku, stres seviyelerini düşürerek genel sağlığı olumlu yönde etkiler. Hamilelik döneminde stres ve anksiyeteyle başa çıkmak için kaliteli bir uyku önemlidir. Hamile yastığı, rahat bir uyku sağlayarak bu konuda yardımcı olabilir.

Anne-Bebek Bağını Güçlendirir

Hamile yastığı, annenin rahatlığını sağlayarak bebeğin hareketlerinden daha fazla keyif almasını sağlar. Rahat ve huzurlu bir anne, bebeğiyle daha güçlü bir bağ kurabilir.

 • ⭐⭐⭐⭐⭐- Furkan D.

  Eşim için sipariş ettim, fiyat muadillerine göre pahalı olduğu için tereddüt ettim fakat ürünü kullanınca çok memnun kaldık ve gerçekten fiyatına değer. Benim de bel ağrılarıma iyi geldi, yalnızca hamileler değil bel ağrısı yaşayan kişiler de kullanabilir.

 • ⭐⭐⭐⭐⭐- Şerife Y.

  Ürünün paketlemesi harika. İçine koydukları hediye tokaya ve nota bayıldım. Kumaşın pürüzsüz bir dokusu var çok rahat ettim ağrılarıma iyi geldi Alırken yorum olmamasından dolayı çok bu uuu tereddüt etmiştim ama iyiki almışım baya memnun kaldım.

 • ⭐⭐⭐⭐⭐- Mukadder D.

  hayatımda yaptığım en mantıklı alışveriş. gayet korumalı göndermişler vakumlu kilitli poşet ile. Şahane. Sırt ağrısı omuz ağrısı bel ağrısı olan herkes kullansın. Ben hamile değilim genellikle sırt ve omuz ağrısı çektiğim ve birden fazla yastıklı yattığım için aldım. Bu kadar başarılı olamaz abi.

 • ⭐⭐⭐⭐⭐- Tansu A.

  Yorum yapmak için bir süre kullanmayı bekledim. Ürünün kumaşı kaliteli, elyafı iyi doldurulmuş, şekil bozukluğu yaşanmıyor. Rahatlığına zaten diyecek yok, hamilelikteki bel ve kalça ağrılarıma iyi geliyor, rahat uyutuyor. Bu arada yastığı alacak hanımlar eşlerinize dikkat edin, yastığın rahatlığını görünce sizinle kavga edebilirler :)

 • ⭐⭐⭐⭐⭐- Emine Y.

  cok güzel vakumlu poşetinde ve kutuda gönderilmiş. en onem verdigim sey ilk etaptaki kokusu idi. mis gibiydi. emeklerinize sağlık teşekkür ederim. kumaşı cok guzel.

 • ⭐⭐⭐⭐⭐- Beren Ç.

  güvenilir bir satıcı. Emeğinin hakkını sonuna kadar hakeden bir firma. İçinin boncuk elyaf olup olmadığını sorduğumda boncuk elyaf olduğunu belirtmişlerdi. Geldiğinde yanıltmadı. Kumaşı, uzunluğu, dolgusu çok güzel:)) Alacak olanlar tereddüt etmesinler:)) bol kazançlar

1 of 6

Dream Pillows

Kinderhug's Fox Pillow accompanies children's imagination with its soft fleece texture. This pillow, which is a warm friend during sleep and play moments, enlivens rooms with its colorful fox design.

Buy

A Lot of Happiness!

A special gift from Kinderhug for elephant lovers: the Elephant Pillow made of soft fleece fabric. This cute pillow is with children as both a playmate and a relaxing sleep buddy.

Buy

Why Should I Choose Kinderhug?

Unconditional Return Guarantee within 7 Days

You can buy Kinderhug products with confidence. If you do not like it, you have the right to return it unconditionally within 7 days.

1st Quality Products

Our products are manufactured to the highest quality standards and are designed for long-lasting use. It does not cause sweating and is hypoallergenic.

Multifunctional Use

Our products are designed to serve various purposes for both mothers and babies.

 • You can safely use your Pregnancy Pillow as a breastfeeding pillow after birth.
 • You can also use your pregnancy pillow as a safe play circle after your baby is 6 months old.

Domestic Production Advantage

Continuous Customer Support

Even after the purchasing process, we offer our customers uninterrupted support and consultancy services. If you have any questions, suggestions or problems, you can reach us at any time through our communication channels.